Počitniški tečaji

V času novoletnih in zimskih počitnic bo Smučarsko društvo Vrhnika tudi letos organiziral večdnevne tečaje smučanja na smučišču Krvavec, ki so namenjeni vsem otrokom od 4. do 15. leta starosti. Tečaji med novoletnimi počitnicami bodo potekali od torka do petka26. 12. 2017 do 29. 12. 2017, med zimskimi počitnicami pa od ponedeljka do petka, od 19. 2. 2018 do 23. 2. 2018.

Prevozni tečaj med počitnicami

Vabimo vas, da šolske počitnice preživite s svojimi vrstniki ter našimi učitelji na smučišču Krvavec. Odpeljali se bomo iz Vrhnike (in Ljubljane) na smučišče, tam se zabavali in uživali ter se vmes še naučili kakšnega novega smučarskega koraka. V popoldanskih urah pa se bomo vrnili nazaj na dogovorjeno mesto.

TERMIN:

• med novoletnimi šolskimi počitnicami
  • med zimskimi šolskimi počitnicami

Odhod bo predvidoma ob 7.30. uri zjutraj na parkirišču pred telovadnico Partizan na Vrhniki, povratek na dogovorjeno mesto pa okoli 15. ure. Odhod iz Ljubljane (parkirišče na Dolgem mostu) bo ob 7.45. Točne informacije glede odhodov in prihodov pa pred tečajem objavimo tudi na naši spletni strani.

PROGRAM:

Otroci bodo glede na znanje in starost razdeljeni v manjše skupine, ki jih bo vodil naš učitelj z veljavno licenco. Razdelitev otrok v manjše skupine omogoča hitrejše napredovanje, vadba in delo na snegu pa je prilagojeno skupini.

CENA za sezono 2016/2017:

• Nadaljevalni: 190 €
  • Začetni: 210€

Cena vključuje:

• učenje smučanja v malih skupinah
  • pet dnevno smučarsko vozovnico
  • vsak dan topel obrok in čaj
  • prevoz na smučišče in nazaj
  • učitelja z veljavno licenco
  • animacijo otrok
  • organizacija tečaja
  • zaključno tekmovanje in nagrado

PRIJAVE:    do torka pred izvajanjem tečaja preko maila info@sd-vrhnika.si ali telefona 031-436-608 (Aljaž)

** Ob prijavi je potrebno poravnati tudi 50% ceno tečaja, drugo polovico pa se plača do pričetka tečaja. Plačate lahko vsako sredo ob 20h v prostorih društva (Tržaška cesta 9, Vrhnika) ali pa preko bančnega računa.